Puheenjohtaja 2021

Kari Vuorinen
050-5218123
kajuvu(at)phnet.fi

 

Johtokunta 2021

Varapuheenjohtaja Jarmo Saarela, saarelanjarmo(at)outlook.com

Jani Heimala, jani.heimala(at)digiland.fi

Tia Ukkola, tia.ukkola2(at)gmail.com

Sami Karjalainen, sami.karjalainen(at)lahti-sulkkis.fi

Joonas Ketonen, joonas_ketonen(at)hotmail.com

Aleksi Horppila, ahorppila(at)gmail.com

 

Muut

Sihteeri Sini Oksanen, sini.oksanen(at)lahti-sulkkis.fi

Rahastonhoitaja Kimmo Salo, rahastonhoitaja(at)lahti-sulkkis.fi

Pallomyynti
Asta Pelkonen
044-0531460

Mailahuolto
Miro Heikkilä
040-5244341

Jere Kokko
040-7590073

 

Maksuasiat

Pallot maksetaan MobilePay:lla tai käteisellä heti Astalle. Maksun lyhytkoodi (vastaanottaja) on 46988. Pallotuubin hinta on 25 euroa.

Y-tunnus: 3036211-7